a
Blog

Pár slov o Ivete

Unbenanntes_Projekt (63)

Pochádzam z Hornej Oravy a mám troch starších bratov, čo znamená, že som imúnna voči -25 °C a blbým poznámkam. Hrávam plážový volejbal a nevadí mi za sebou zahrabávať krátery z mojich rybičiek. Väčšinou ma uvidíte oblečenú v polo homeless štýle s martenskami na nohách a Freitag batohom na chrbte.  Áno, nie len v piatok.

 

Od incidentu s mojou prvou a poslednou ofinou a s tým súvisiacim prejedaním sa a slzavým údolím, sa vyhýbam kaderníctvam. Strihá ma moja najlepšia kamarátka. Aj ja ju. Som s tým veľmi spokojná, ona ani nie. Som schopná vynechať obed a kúpiť si krásny zošit. A potom si ten obed aj tak kúpiť. Bojím sa že ho nejako pokazím, tak najskôr pár rokov leží v  skrini, potom ho sebavedomo vytiahnem a pomýlim sa hneď v druhej vete. 

THERE IS NO “WE“ IN “FOOD“

V babskej partii som vždy tá, ktorá sa bije za ostatné členky. Niekedy aj v chlapskej. Mám rada pivo. A áno, môžem smelo potvrdiť -> rastie z neho brucho. Bratom kradnem pekné ponožky a mám úchylku na ceruzky. Na stužkovej som vyzerala skôr ako naša triedna a teraz odo mňa pýtajú občianku pri kupovaní piva.  Za sladkosť by som vymenila aj svoje vlastné dieťa. Ok, nevymenila. Požičala. Keď sa mi páči nejaká pesnička, som schopná ju počúvať neustále dookola. Som celkom citlivka. Vždy revem pod stolom.

Unbenanntes_Projekt (87)

Napíšte nám svoju pravdu na pravda@popysky.com.

Iveta 

Mama Kami

Neviem ani to, že nič neviem. Tak nepíš, nevolaj.